تکنو صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قیچی میلگرد،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرددستگاه خم و برش میلگرد CNC

3.2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
دستگاه خم و برش اتوماتیک

خم و برش میلگرد با کامپيوتر يا CNC، يک فرایند ساخت است که با استفاده از دستگاه‌ خم و برش میلگرد CNC انجام مي‌گيرد. اين دستگاه‌ها می‌توانند عمليات خم و برش را روي میلگرد A2  و A3 تا قطر 50 میلی‌متر انجام دهند. دستگاه خم و برش میلگرد CNC به دو صورت تولید می شود. اولین دستگاه مجهز به يک مانیتور  نصب شده در جايگاه مخصوص است و يک ميله در بالاي آن که تحت نيروي هیدرولیک دوارن پیدا مي‌کند.  اين نوع دستگاه، اصطلاحاً دستگاه خم و برش میلگرد نامیده مي‌شود. نوع ديگر دستگاه خم و برش میلگرد با عنوان خم و برش میلگرد میکانیکی وجود دارد که در آن قطعه پاييني متحرک، و ميله بالايي ثابت است که به وسیله گیربکس نیرو برای خم و برش انتقال داده می شود. خم و برشش میلگرد از هر دو اين روش‌ها کاملاً يکسان است و در هیچ‌کدام از اين دو روش، محدوديتي از نظر طرح و نوع میلگرد که کار مي‌شود وجود ندارد. ولی سرعت دستگاه گیربکس داری بیشتر از خم و برش هیدرولیکی هست ولی در مقایسه قدرت  خم و برش میلگرد و آرماتور خیلی بیشتر از گیربکس دار هست.

دستگاه خم و برش میلگرد کامپیوتری با استفاده از ابزار اتوماتیک CNC، خدمات فرم‌دهی و خم دقیقی را عرضه می‌کند و می توان به وسیله آن هر هر زاویه و اشکال هندسی حتی مدور را به وسیله ابزار کنترل دقیق ایجاد کرد.  این برای خم و برش دقیق طیف وسیعی از میلگردهای  گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرآیندهای خم و برش میلگرد قابلیت تولید بالا با کمترین نیاز به نیرو کار را دار می باشد.

تکنو صنعت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن در ایران می باشد. به طوری که دارای چندین گواهینامه ثبت اختراع می باشد و تمام دستگاه های صنعتی و ساختمانی تکنو صنعت دارنده گواهینامه ISO 9001 , 2008  می باشد و شامل گارانتی شرکتی تکنو صنعت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش تکنو صنعت تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

تکنو صنعت

آدرس: جاده فرودگاه ، 1 کیلومتر مانده به پلیس را تبریز صوفیان تبریز، ایران

تلفن کار خانه:           32667261 (041)

علی پورحیدر:       09141330135

مهدی یداله زاده :   09149100073