قیچی میلگرد بر

 

شرکت پیشرو در صنعت تولید ماشین آلات صنعتی و ساختمانی تکنو صنعت اقدام به طراحی و تولید دستگاهی دو منظوره جهت خم و برش میلگرد کرده است که پاسخگوی همه جانبه ی نیاز شما مشتریان عزیز باشد. این دستگاه دو منظوره خم و برش میلگرد با نام BCM می باشد و در دو سایز 25 و 32 طراحی و ساخته می شود.

با توجه به اینکه در ساخت دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت از تیغه فولادی فوق العاده مرغوب استفاده می شود سالهای طولانی میتوان از آن استفاده کرد. دستگاه  BCM32در دو مدل سه فاز و تک فاز از نیروی بسیار بالایی در خم و برش میلگرد 32 برخوردار می باشد. از جمله ویژگی های بارز این دستگاه ابعاد مناسب و طراحی هوشمندانه ی چرخ های آن می باشد که جهت سهولت حمل و نقل در محیط کاری، از چرخ اتومبیل استفاده شده است که در این صورت جهت جابه جایی دیگر نیازی به وجود جرثقیل نیست و به راحتی میتوان در محیط کارگاه و محیط بیرون آن را جابه جا کرد.

خم کردن میلگرد به روش سرد انجام می شود پس به هیچ عنوان نباید برای خم کردن میلگرد از حرارت استفاده کرد جهت انجام عمل خم ابتدا باید میلگرد را به صورت موازی با قیچی میلگرد بر، بر روی پشت بند قرار داد و با حرکت دادن جک به سمت جلو عمل خم میلگرد را انجام داد. استفاده از این روش برای عملیات خم، باعث می شود که طول مهار و قطر خم میلگرد قابل تنظیم باشد.

و همچنین در این دستگاه برای انجام عملیات برش، میلگرد باید به صورت عمود با دستگاه میان تیغه های آماده شده قرار بگیرد و با حرکت دستگاه به سمت جلو عملیات برش انجام بگیرد.