قیچی میلگرد بر ابزاری برای برش و خم میلکرد می باشد. امروز در جهان انواع مختلفی از قیچی میلگرد بر عرضه شده هست. در جدیدترین مدل این دستگاه قیچی میلگرد بر پروتال با وزن سبک و کاری بیشتر عرضه شده هست. برای خرید قیچی میلگرد بر و مشاهد انواع قیچی میلگرد بر اینجا کلیک کنید

از سازنده گان و تولید کننده گان قیچی میلگرد بر می توان به : کشورهای ایتالیا،هند، چین و ژاپن اشاره کرد.مشخصات فنی این دستگاه به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت سازنده ‎تکنو صنعت
وزن ‎35.4 پوند
ابعاد قیچی میلگرد بر ‎24 x 8 x 9 اینچ
از خط تولید خارج شده ‎نه
اندازه ‎5/8
رنگ ‎قرمز
جنس قیچی میلگرد بر استیل
دارای باتری؟ ‎نه
نیاز به باتری؟ نه

دستگاه خم و برش میلگرد هیدرولیکی بسیار قابل اعتماد، قدرتمند هست به طوری که استفاده از دستگاه خم و برش میلگرد بسیار آسان می باشد. در طراحی دستگاه خم و برش میلگرد از هر دو باتری و قابل شارژ استفاده شده است. خم و برش میلگرد تکنو صنعت  قادر به برش تا 32 و خم تا میلگرد  38 می باشد. یا این قدرت خم و برش استفاده از این دستگاه خیلی آست و بی خطر می باشد. با طراحی ویژه دستگاه خم و برش میلگرد هیدرولیک، از نظر استحکام بی نظیر می باشد. تکنو صنعت بزرگترین تولید و وارد کننده دستگاه خم و برش میلگرد دارای پشتیبانی و گارانتی تمام محصولات خود می باشد. گارنتی شامل قطعات یدکی ، تعمیرات و عملیات تعمیر و نگهداری است.

تکنولوژی باتری لیتیوم یون باتری خم و برش میلگرد

در قیچی میلگرد بر تکنو صنعت از باتری شگفت انگیز ها Makita 18 لیتیوم یون استفاده شده است. آزمایشات اخیر توسط خم و برش میلگردثابت می کند که واحدهای جدید لیتیوم یون می تواند تا دو روز باتری در خود ذخیره سازی کند. این دقت در ساخت باعث شده است که خم و برش میلگرد تکنو صنعت تنها تولید کننده ابزار هیدرولیک قابل حمل با دسترسی به باتری ها Makita باشد. مشاهدات نشان داده است که باتری قیچی میلگرد بر حداقل دو برابر باتری معمولی طول عمر دارد. قیچی میلگرد بر تکنو صنعت دارای باتری با شارژ هوشمند می باشد. شارژ هوشمند بدان معنی است که هر باتری فرد مشخصات شارژ خود را وابسته به استفاده از. اینعمر باتری، دوام را افزایش می دهد و به معنی کاهش 30 درصد بیشتر در هر بار شارژ. زمان شارژ مجدد است تنها 22دقیقه است.