تکنو صنعت در راستای خدمت رسانی به پیمانکارن و در ادامه مطالب آموزشی خود، در این مطلب نسبت به معرفی و نحوه زدن خاموت هاش (H) در فیلم زیر اشاره کرده هست. خاموت زن های تکنو صنعت توانایی و فرم دهی انواع مختلف اشکال هندسی را دارا می باشد. خم و برش میلگرد و خاموت زن تکنو صنعت دارای طراحی مهندسی و یک سال گارانتی شرکتی تکنو صنعت می باشد.

 

خاموت زن ها  با استفاده از هیدرولیزرها و قیچی ها ، معمولا روی پروژه نصب میشوند. با این حال، برای کارهای کوچک یا سفارشی یک ابزار شناخته شده به عنوان خاموت زن یا خم کن دستی، کافی است. میله های بتونی توسط گیره های فولادی "میله های بتنی" یا کارگران آهن تقویت کننده بتن، با پشتیبانی میله های بتونی یا پلاستیکی میلگرد پلاستیکی قرار می گیرند و تفنگ را از قالب بندی بتن جدا می کنند تا پوشش بتن را بسازند. اطمینان حاصل شود که بتن مسلح بدست می آید. میلگرد های خم وبرش میلگرد در قفس بوسیله جوشکاری نقطه ای متصل می شوند، اتصال سیم فولادی، گاهی اوقات با استفاده از یک ردیف میلگرد برق یا اتصالات مکانیکی. به طور معمول برای اتصال به سیمهای پوشش داده شده اپوکسی یا گالوانیزه، سیم اپوکسی یا سیم گالوانیزه به طور معمول استفاده می شود.


قیچی میلگرد بر بخش بیرونی قفس میلگرد را تشکیل می دهند. استراک ها معمولا مستطیل شکل هستند و در فواصل منظم در امتداد یک ستون یا پرتو قرار می گیرند تا از شکست برشی جلوگیری شود. که این باعث خاموت شکل هاش خیلی قدرت مند باشد. جوشکاری جوشکاری آمریکایی شیوه های جوشکاری میلگرد در ایالات متحده را در بر می گیرد. بدون توجه ویژه، تنها میله ای است که برای جوشکاری آماده است W درجه (Low-alloy - A706) است.  که به مشخصات ASTM A706 تولید نمی شود به طور کلی برای جوشیدن بدون محاسبه "معادل کربن" مناسب نیست.مواد با کربن معادل کمتر از 0.55 می تواند جوش داده شود.


خم و برش میلگرد و خاموت زن به طور معمول با سیم متصل می شود، گرچه نقطه جوش قفس در سال های اروپایی هنجار در اروپا بوده و در ایالات متحده رایج تر است. فولاد با استحکام بالا برای بتن پیش ساخته ممکن است کاملا جوش نباشد.
همچنین به عنوان "اتصالات مکانیکی" یا "اتصالات مکانیکی" شناخته می شود، اتصالات مکانیکی برای اتصال میله های تقویت کننده با هم استفاده می شود. کوپلینگ دستگاه خم و برش میلگرد مکانیکی یک وسیله موثر برای کاهش تراکم آرماتور در مناطق بسیار تقویت شده برای ساخت بتن های ریخته گری است. این اتصالات همچنین در ساخت و ساز بتن پیش ساخته در مفاصل بین اعضای استفاده می شود

ایمنی خاموت زن


برای جلوگیری از آسیب، انتهای پیشانی خاموت زن و خم برش میلگرد  اغلب روی ورقهای پلاستیکی «پلاستیکی» پلاستیکی تقویت شده با فولاد تقویت می شود. دستگاه خاموت زن و میلگرد بر تکنو صنعت داری ایمنی بالا بوده هست و ایمنی کارگران را تضمین می کند