خاموت زن

تکنو صنعت بزرگترین تولید کننده دستگاه خاموت زن به قدرت خم میلگرد تا 32 می باشد. در صنعت ساختمان استفاده از میلگرد و خاموت نقش مهم و اساسی در مقاومت و استقامت سازه های بتنی دارد. از زمان اولیه استفاده میلگرد و قالب بتن در صنعت ساخت و ساز، که عمل خم میلگرد به صورت دستی انجام می گرفت. این کار با وجود اینکه هزینه کمتر داشت ولی معایب اساسی در خم و خاموت زن دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد.
1- هزینه نیرو کار بالا 2- سرعت پایین خاموت زدن 3- دقت پایین زاویه خم و خاموت
با توجه به توضیحات بالا شرکت تکنو صنعت برای افزایش بهره وری و جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تولید دستگاهای خاموت زن و خم و برش میلگرد مبادرت ورزید. به طوری که با افزایش سرعت و دقت خم و خاموت میلگرد خدمت نوینی برای پیمانکاران، انبوه سازان و مشتریان خود کرده باشد.
خاموت زن

انواع خاموت زن

خاموت زن های تکنو صنعت در دو نو مختلف
 1. خاموت زن نیمه اتوماتیک
 2. خاموت زن تمام اتوماتیک
می توان نام برد.
خاموت زن تمام اتوماتیک
دستگاه های خاموت زن در رنج قیمت متفاوتی در دسترس هستند که این تفاوت قیمت بین دستگاه ها به علت امکانات و قابلیت های متفاوتی است که در دستگاه های خاموت زن وجود دارد. برخی از مزیت هایی که در دستگاه های خاموت زن می توان دید که باعث تنوع قیمتی آن ها شده بدین شرح است: نوع فناوری مورد استفاده در ساخت دستگاه های خاموت زن، فناوری های به کار رفته در این ماشین ­ قيمت انواع دستگاه خاموت زن دستی و برقمتفاوت است و طراحی مناسب باعث ایجاد سرعت و کیفیت بهتری در دستگاه های خاموت زن می شود  سرعت اجرای پروسه های کاری از دیگر پارامترهای مهم در این ماشین آلات است به طوری که هر چه سرعت و دقت انجام کار بیشتر باشد آن گاه سود آوری دستگاه مورد نظر نیز بیشتر خواهد بود.

تعمیر و نگهداری خاموت زن

پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب بر روی قیمت تمام شده دستگاه نیز بی تاثیر نخواهد بود. یک دستگاه مناسب و با کیفیت از پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب نیز برخوردار است  نوع برق ورودی که می تواند سه فاز و یا تک فاز باشد. این ماشین آلات انواع مختلفی دارند و بسته به نوع میلگرد مورد نظر در سری های مختلفی تقسیم بندی می گردند که می توانند برای خم کردن میلگرد های ۸ تا ۵۰ میلی متر مورد استفاده قرار گیرند. این ها بخشی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار بر قیمت دستگاه های خاموت زن دستی و برقی است که در هنگام خرید نیز باید به آن ها دقت و توجه کافی داشت.
 
قیمت قیچی میلگرد بر دست دوم
قیمت قیچی میلگرد بر دستی زمینی

مشخصات فنی خاموت زن

 • 100 cm80 cm طول، عرض, ارتفاع: ، 55
 • قابلیت خم میلگرد تا سایز 20
 • درجه خم 45 ،130 و 360 درجه
 • دارای دسته تنظیم خم 90 درجه
 • دینام 3 فاز 2 اسب 1/5 کیلووات
 • وزن 120 kg

قیچی میلگرد بر گیربکسی

از مزایتهای قیچی میلگرد بر گیربکسی می توان به سرعت بالا برش میلگرد و ایجاد نکرد تغییر شکل در هنگام برش میلگرد اشاره کرد. این نوع از دستگاه خم و برش میلگرد و قیچی میلگرد بر گیربکسی با نیرو مکانیکی کار می کنند. بطوری که یک گیربکس به الکتروموتور متصل می گردد و عمل برش توسط اهرام انجام میگردد که در اصلاح مکانیکی برش سه اهرمی گفته می شود

از معایب بزرگ قیچی میلگرد بر گیربکسی می توان اصطحلاک بالای آن اشاره کرد.

برای دریافت قیمت و کاتالوگ قیچی میلگرد بر گیربکسی با ما در تماس باشد.قیچی میلگرد بر گیربکسی
قیچی میلگرد بر تهران

دستگاه قیچی میلگرد بر رشت

 1. دستگاه خم و برش میلگرد تبریز
تکنو صنعت به  عنوان بزرگترین تولید کننده دستکاه قیچی میلگرد بر و دستگاه خم و برش میلگرد در تبریز می باشد.
تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقه آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود
 1. دستگاه خم و برش میلگرد شیراز
قیچی میلگرد بر تکنو صنعت دارای مشتریان زیاد در شیراز می باشد. این شرکت تعداد زیاد انواع مختلفی دستگاه قیچی میلگرد بر را به شیراز فرستاده هست. تکنو صنعت برای رفاه حال مشتری خود اقدام به جذب نمایندگی فعال در شیراز می نمائید. از همکاران و مشتریان عزیز در شیراز چناچه علاقه مند به اخذ نمایندگی از تکنو صنعت هستید لطفا با ما در تماس باشید
 1. قیچی میلگرد بر در کرمان
به دلیل مسافت زیاد تبریز با کرمان برای رفاه حال مشتریان تکنو صنعت اقدام به عطا نمایندگی با شرایط ویژه برای قیچی میلگرد بر در کرمان می نماید. ما تعداد زیادی قیچی میلگرد بر را کرمان ارسال کردیم. و هزینه ارسال با خورده با خیلی کمتر از وانتی می باشد. در ضمن تکنو برای حمایت مشتریان خود در کرمان اگر از یک مبلغی بیشتر از تکنوصنعت خرید کنند. هزینه ارسال را رایگان انجام میدهد. برای اطلاع از شرایط ارسال دستگاه با واحد فروش تکنو صنعت در تماس باشید.